O nás

Jsme pyšní na to, že vám na našem eshopu chut.cz můžeme nabídnout jen to nejlepší a nejkvalitnější koření a další pochutiny z produkce společnosti J.K. FOOD Jaroslav Kostera. Podívejte se a přesvědčte se, v čem jsme tak výjimeční.

links_Kreslicí plátno 1 kopie

Náš příběh

Firma Jaroslav Kostera vznikla v roce 1996. V roce 2001 se pak transformovala na společnost Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. Jsme česká rodinná společnost s více než šedesáti zaměstnanci.

Specializujeme se na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub

Soustředíme se zejména na kvalitu. Jsme přesvědčeni, že kvalita vždy vítězí nad cenou. V konečném důsledku se kvalitnější produkt vyplatí i finančně. Proč?

  • Kvalitních surovin je zapotřebí použít menší množství. Obsahují totiž zpravidla vyšší hodnoty živin, a tak se pocit nasycení dostaví dříve.
  • Kvalitní potraviny jsou i chutnější, takže se neplýtvá tím, že se nedojedené zbytky vyhazují.

Všechny naše produkty jsou vyráběny dle vlastních receptur a dle přání zákazníků. Vysoká kvalita výrobků je dána důkladným výběrem všech surovin, jejich šetrným zpracováním a důslednou kontrolou v průběhu celého výrobního procesu. Samozřejmostí je také spolupráce s odběrateli na vývoji nových výrobků.

Pečlivý výběr surovin začíná už u výběru dodavatele. Preferujeme konkrétní pěstitele a dodavatele, kteří respektují zásady udržitelného zemědělství a řídí se ekologickými postupy při výrobě.

Pyšní jsme na naše těstoviny, sušené houby a dehydrované vývary a bujóny.

Uvědomujeme si, že moderní vaření vyžaduje jiné postupy a suroviny, než na které jste zvyklí. Pravidelně proto pro své zákazníky zveřejňujeme recepty na vynikající jídla, s použitím našich surovin. Ať už vaříte českou klasiku jako bramboráky, nebo jste spíš na hamburgery, s našimi výrobky vždy vytvoříte chutné a zajímavé jídlo.

Naší ideou je přinést kvalitní jídlo do provozů jako jsou školy, nemocnice, domovy pro seniory. Velký úspěch na tomto poli slaví naše těstoviny. I profesionální kuchaři oceňují jejich snadnou přípravu, vynikající chuť a konzistenci. A strávníci zpravidla snědí celou porci.

Chceme zpřístupnit kvalitní stravování i těm z vás, kteří nejsou zrovna profesionálové v kuchyni. Všechny naše výrobky tedy nabízíme na našem eshopu http://www.chut.cz. Naše připravené polotovary vám velice usnadní práci, a i se základními znalostmi vykouzlíte jídlo, kterým potěšíte každého strávníka. Pokud přeci jen potřebujete menší pomoc, chystáme pro vás školu vaření, ve které se dozvíte krok za krokem všechna kuchyňská kouzla.

Disponujeme vlastní obchodní sítí, vývojem, logistikou a výrobou. Všechny naše produkty vznikají v nově vybudovaném výrobním závodě ve Větřkovicích. Mezi naše největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších.

Od samého počátku založení společnosti mám jasnou představu o tom, jaká naše společnost má být v současnosti i v budoucnu. Díky této jasné představě se nám daří naplňovat naše obchodní cíle, výrobní plány a zabezpečovat proces trvalého růstu.

Proč výrobky od nás

Kvalitní výrobky

Pro naše zákazníky vyrábíme kvalitní dehydratované potraviny a koření dle vlastních receptur.

Výběr surovin

Pečlivý výběr surovin je základem perfektních chuťových i senzorických vlastností výrobků.

Bez zbytečné chemie

Nepoužíváme chemické přísady, barviva a konzervanty, které mohou mít škodlivý vliv na vaše zdraví.

Zdravá strava do škol

Kvalitní omáčky, polévky, koření a další výrobky putují do škol, školek, ale i nemocnic nebo restaurací.

Naše filozofie

Flexibilita a kreativita

Naší největší předností je vysoká flexibilita a kreativita při hledání řešení dle jednotlivých a velmi specifických požadavků každého zákazníka.

„Náš zákazník, náš pán“

V naší společnosti se řídíme klasickým heslem „Náš zákazník, náš pán“. Naším hlavním cílem je vždy spokojený zákazník.

Vlastní receptury

Všechny naše produkty jsou vyráběny dle vlastních receptur a dle přání našich zákazníků, na vývoji nových výrobků spolupracujeme také s našimi odběrateli.

Šetrné zpracování a kontrola

Vysoká kvalita našich výrobků je dána důkladným výběrem všech surovin, jejich šetrným zpracováním a důslednou kontrolou v průběhu celého výrobního procesu.

Certifikáty kvality