Věrnostní program

Nakupujete ve velkém a nebo jste našimi věrnými zákazníky? Vážíme si toho a myslíme i na Vás. Využijte našich speciálních akcí a slev pro ty nejvěrnější. Stačí se u nás jen zaregistrovat a automaticky získáváte slevu 2 %. A nezapomeňte, čím déle jste našimi věrnými zákazníky, tím větší slevu získáte.

links_Kreslicí plátno 1 kopie 2

sleva
2 %

Sleva 2 % při registraci na našem e-shopu

Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat na e-shopu J.K. FOOD, Jaroslav Kostera a automaticky získáváte slevu 2 % na vaše nákupy.

sleva
3 %

Sleva 3 % při nákupu nad 5 000 Kč

Zaregistrujte se na našem e-shopu, nakupte za uplynulých 12 měsíců výrobky v hodnotě 5 000 Kč a budete mít další objednávky se slevou 3 %.

sleva
4 %

Sleva 4 % při nákupu nad 8 000 Kč

Zaregistrujte se na našem e-shopu, nakupte za uplynulých 12 měsíců výrobky v hodnotě 8 000 Kč a budete mít další objednávky se slevou 4 %.

sleva
5 %

Sleva 5 % při nákupu nad 10 000 Kč

Zaregistrujte se na našem e-shopu, nakupte za uplynulých 12 měsíců výrobky v hodnotě 10 000 Kč a budete mít další objednávky se slevou 5 %.

doprava
zdarma

Doprava zdarma při nákupu
nad 1 500 Kč

A nezapomeňte, že při nákupu nad 1 500 Kč s DPH neplatíte za dopravu, veškeré náklady spojené s dopravou bereme na sebe. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení