Proč nakupovat u nás?

Vážení zákazníci. Pevně věříme, že pokud milujete kvalitní jídlo a vaříte s radostí, jste tu na správném místě. Najdete u nás širokou paletu koření, kořenících směsí, bujóny a polotovary, se kterými vaše kuchyň jen získá.

1-03_konk

Proč byste ale měli kupovat produkty zrovna značky Kostera a ne jiné? Dovolte, abychom vám představili všechny přednosti a výhody naší nabídky:


Kvalita je nade vše


Jsme naprosto přesvědčeni, že kvalitní suroviny jsou vždy lepší, i kdyby se zdálo, že jsou o trochu dražší. Je léty prověřená pravda, že kvalitních věcí je zapotřebí méně, takže celkově vás příprava jídla mnohdy nevyjde tak draho, jak si původně myslíte.

Kvalita zajistí i méně odpadu, protože to prostě líp chutná. I děti, které normálně zeleninu nejedí, mohou zjistit, že kvalita z vlastní zahrádky je něco jiného než pytlík mražené mrkve, který (přiznejme si pravdu), nechutná vlastně ani nám.

Proto jsme vše, s čím u nás pracujeme, podřídili myšlence na co nejvyšší kvalitu.

Veškeré koření nakupujeme přímo u prověřených výrobců a pěstitelů v zemích, kde se jednotlivé druhy koření tradičně pěstují. Jde nám hlavně o kvalitu koření – na tu klademe největší důraz. Díky důkladnému výběru má naše koření velice intenzivní chuť a vůni.

Všechny kořenící směsi si vyrábíme sami až v našem závodě, což zaručuje jejich čerstvost.

Většina kořenících směsí je jen z přírodního koření a neobsahuje žádnou levnou sůl, glutamany a chemii, narozdíl od běžně dostupných směsí v obchodech. Proto může být cena o pár korun vyšší, než na jakou jste zvyklí v obchodech.

Veškeré bujóny vyrábíme sami podle vlastních receptů. Kvalita našich bujónů je prověřena tisíci odběrateli v oblasti veřejného stravování jako jsou školy, školky, domovy důchodců a nemocnice. Tam všude se musí dodržovat vysoké standardy kvality, kterou naše bujóny splňují.

Těstoviny si vyrábíme sami. Výroba probíhá s použitím nových technologií a je pod stálou a velice přísnou kontrolou. Výsledkem jsou výborné těstoviny mnoha tvarů. Některé tvary nenajdete u žádného jiného tuzemského výrobce.


Vlastní receptury


Je dobré znát klasiku, ale i jít s dobou a vařit moderně. Kdo by ale nebyl pyšný na svůj vlastní recept? Ve společnosti Jaroslav Kostera, J.K.FOOD jsme hrdí na to, že si například kořenící směsi mícháme sami. Víme přesně co kam patří a co ne. Přes 20 let testování nás naučilo koření rozumět.

Také bujóny připravujeme jen ze základních surovin. Nabízíme masové, zeleninové i houbové vývary. Bez glutamanů a dalších zbytečností. Nicméně pokud vám chuť glutamanu vyhovuje, máme bujón i pro vás.

Ale největší radost máme z našich těstovin. Připravujeme si je od základu sami. A zde se spoléháme na prověřenou klasiku – jen mouka, voda a vejce.

1-04_konk


Chemie? Raději jen ve škole


V našich výrobcích nepoužíváme žádnou zbytečnou chemii. Ó ano – je možné ji použít pro docílení konkrétní barvy, prodloužení živostnosti, zvýraznění chuti (protože v základu je nekvalitní surovina) atd.

To nám ale nic neříká. My chceme čerstvé koření, přírodní produkty a suroviny v bujónu, přirozené chutě a barvy. To jsme se rozhodli nabízet, a to u nás za své peníze také dostanete. Nic menšího.

A chemie byla nuda už i v té škole.

Šetrné postupy při zpracování1_konk-05

Kdo vaří, ten ví, co znamená šetrný postup. Například bramborová kaše, kterou mixujete v mixéru, bude vypadat jako by byla z plastových pytlíků. Koření namleté vysokorychlostním mlýnkem bude spálené a změní podstatně svou chuť a vůni. Rychle namleté maso přijde o svůj tuk a při smažení hamburgerů dostanete suchou masovou placku.

I u přípravy koření, bujónů, sušení hub fungují stejné principy. U nás si dáváme pozor, aby nešetrné postupy nesnížili kvalitu našich produktů. Máte vždy jistotu, že lépe to jinde neumí.


Konečně chutné jídlo ve školách a nemocnicích

Máte-li omezený rozpočet, jsou také omezené možnosti z čeho vařit. Školy, nemocnice, domovy důchodců, to všechno jsou prostředí, kde jde o každou korunu. Proto se často rozhodnou koupit pytel těstovin za pár korun.

Proto také ale po uvaření dostanou děti místo špaget porci vodové těstovinové kaše bez chuti. Sní pár lžic, zbytek se vyhodí a raději si koupí nějakou sušenku. Vzpomínáte na školní kuchyň vy?

Máme radost, že někteří už to pochopili a uvaří raději kvalitní jídlo, které dětem prospívá. Porce mohou být menší, protože děti snědí všechno. Takže peníze se pak nevyhazují oknem.

Provozujete školní jídelnu? Zkuste naše těstoviny a bujóny.


Jsme rodinná česká firma

A věříme, že to hraje svou roli. Rozumíme vašim potřebám. Známe vaše oblíbené chutě. Víme, jaké koření preferujete.

Pozitivní energie při vaření se do jídla promítne. Základní ingrediencí každého receptu je kromě čerstvosti a kvality i láska k vaření. Snažíme se tuto pohodu přenést z našeho rodinného podniku i k vám domů.


Dárkové balíčky a poukazy

Protože si věrných zákazníků vážíme, nabízíme na našem eshopu sadu dárkových balíčků a poukazů. Zjistěte, co všechno vám můžeme poslat jako dárek.


Soutěže o ceny

Hrajeme si rádi. A ty z vás hravé umíme ocenit. Sledujte náš eshop a zapojte se do soutěže o ceny.


Slevy ve věrnostním programu

Pokud u nás nakupujete opakovaně a pravidelně, získáte další výhodu v podobě slev ve věrnostním programu. Zejména velkoodběratelé mohou ušetřit významné částky.


Recepty, postupy a návody

Své letité zkušenosti chceme nabídnout v podobě různých rad, návodů a receptů. Díky našim receptům a postupům budete v kuchyni za hvězdy. I zde se totiž soustředíme na kvalitu, takže nám nejde jen o výpis ingrediencí, jak je zamíchat a nakolik stupňů upéct. Chceme i do receptu promítnout zajímavější pohled, nějaký tip či zajímavost.


Platba kartou

Praktická výhoda pro zákazníky, kteří chtějí urychlit objednávku.


Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Pokud nakoupíte za více než 1500 Kč, nemusíte platit za dopravu.